Hakkımızda
 Şirket Profili
 Referanslar
Şirket Profili  

FEN MÜHENDISLIK, 1998 yilindan itibaren Bilisim Sektöründe pek çok alanda ürettigi etkin çözümlerle faaliyet göstermekte olan genç ve dinamik bir firmadir. Pek çok teknolojik gelismenin kendi sektörü ile dogrudan iliskili oldugunun bilincinde olan Fen Mühendislik, bu durumun sorumlulugunu üzerinde hissederek, teknolojik ilerlemeleri yakindan takip etmis ve faaliyetlerini, gelistirdigi ürünlerini bu gelisime paralel olarak yönlendirmistir.

Müsterilerimizin taleplerinin eksiksiz karsilanabilmesi için, tamamen onlarin belirttigi ihtiyaçlari karsilamak üzere özel çözümler üreten firmamizin en güçlü oldu konularin basinda da is akisi ve doküman yönetimi konusu gelmektedir.

Çözümlerimizde is akisi ve doküman yönetimi konusunda en iyi araçlar olarak bilinen Domino Server, Lotus Notes ve Lotus Worklow ürünlerini kullaniyor olmamiz da ürünlerimizin gücünü bir kez daha ortaya koymaktadir. Ayrica müsterilerimizin taleplerine ve isletmelerinde kurulu alt yapiya da bagli olarak, kullanici tarafinda saglayabildigimiz WEB destegi ile, uygulamalarimizin kullanici tarafinda herhangi bir kurulum gerektirmeksizin sadece standart bir browser yardimiyla kullanimi imkani saglanabilmektedir. Bu durum müsterilerimize bir yandan günümüzün standartlarina erisimi saglarken diger yandan da isletim kolayligi getirmektedir.

Gelistirdigimiz ürünlerin verimliligini en yüksek düzeyde tutmak için, çözümlerimiz ile var olan diger sistemleriniz arasinda entegrasyon konusunun da bir gereklilik oldugunun bilinciyle, ürünlerimizin isletmenizdeki bütünlesik yapiya talep edilen her noktadan baglantisi konusunda yapilmasi gereken çalismalar ürün gelistirme süreci içerisindeki standart faaliyetlerimiz arasina alinmistir.

Is Akisi ve doküman yönetimi çözümlerimizde sistemin sagladigi doküman akisinin kontrolünün yaninda size tamamen kagitsiz bir ortamda çalisma imkani sunmaktayiz. Tüm evrak akisi islerinizin, üzerinde çalismakta oldugunuz Intranet ya da dogrudan Internet ortaminin sagladigi ag üzerinde gerçeklesmesi saglanmaktadir. Ayrica tüm evraklar elektronik olarak yaratildigi için her türlü raporlama ya da arsivleme talebinin yerine getirilmesi de mümkün olabilmektedir.

Is Akisi ve Doküman Yönetimi Sistemlerinin disinda, faaliyet alanlarimizdan bir digeri de isletmelerde yürütülmekte olan her türlü is sürecinin analiz edilmesi ve buna bagli iyilestirici çözümler önerilmesi ve gelistirilmesidir. Bu konuda da tamamen müsteri odakli bir yaklasim içerisinde olan FEN MÜHENDISLIK tamamen müsteri ihtiyaçlarina yönelik özel çözümler üretmektedir.

WEB uygulamalarin gelistirilmesi ve WEB tasarimi konulari da bir diger faaliyet alanidir. Sektörümüzde günümüzün yaygin egilimi olan, WEB araçlari ile erisimi mümkün uygulamalar gelistirilmesi fikrinden yola çikarak hemen her çözümümüzün, müsterilerimizin beklentileri de göz önünde tutularak, Internet ortamina uyumlulugu saglanmaktadir.

En temel hedefimiz müsterilerimizin tüm beklentilerini karsilamak, hatta bu beklentileri asmaktir. Bir diger stratejimiz ise gelistirmis oldugumuz ürünlerin verimliliginin en yüksek düzeyde tutulabilmesinin saglanmasi için her zaman müsterilerimizin yaninda olmaktir.

IT Teknolojileri konusundaki tüm tecrübeleri ve müsteri odakli yaklasimiyla; Opel Türkiye, Akzo Nobel, Delphi Automotive Systems, Hugo Boss gibi uluslararasi sirketlere destek veren ve çözümler üreten FEN MÜHENDISLIK bu konuda dogru yolda oldugunu kanitlamistir.

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetler Ürünler İnsan Kaynakları İletişim