Hizmetler
 Web Sitesi Tasarımı
 Web Uygulama Geliştirme
 Analiz & Uygulama Geliştirme
 Lotus Notes / Domino Destek
 Network Destek
 Wap Sitesi Tasarımı
Analiz & Uygulama Geliştirme  

İşletmelerin otomasyon ihtiyaçlarının giderilmesi için, yine işletmelere özel çözümlerin üretilmekte olduğu faaliyetimizdir. Bu anlamda uygulama geliştirmenin yanında öncelikli olarak iş analizi ve raporlaması yapılmaktadır. Söz konusu analiz sonrasında da eğer varsa yazılım geliştirme ihtiyacı netleştirilerek, önceki analize dahil edilmektedir. Buradan da anlaşılacağı gibi geliştirilen uygulamalar genelde proje bazlı olup müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilmektedir.

Uygulama geliştirme konusunda kullanılan araçlarımız da, üzerinde çalışılacak olan projeye bağlı olarak başlangıçtaki analiz safhasında belirlenmektedir. Bu konuda da ihtiyaca en iyi yanıt verecek araçlar tercih edilmektedir.

Geliştirilen uygulamalarda oluşan verilerden maksimum fayda sağlayabilmek amacıyla rapor ihtiyaçlarının belirlenmesi ve rapor hazırlanması sürecine özellikle önem verilmektedir. Bu konudaki çalışmalarda işletmede söz konusu olan işlemler için yapılmış olan önceki analiz tarafından sağlanan bilgiler kullanılarak, direkt sistemin kullanıcılarının da çalışmaya etkin katılımı sağlanmaktadır.

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetler Ürünler İnsan Kaynakları İletişim