Hizmetler
 Web Sitesi Tasarımı
 Web Uygulama Geliştirme
 Analiz & Uygulama Geliştirme
 Lotus Notes / Domino Destek
 Network Destek
 Wap Sitesi Tasarımı
Lotus Notes / Domino Destek  

IBM Çözüm Ortağı olan şirketimiz Domino/Lotus ortamında uzun yıllardır uygulama geliştirmekte ve sistem yönetimi desteği sağlamaktadır. Sistem Yönetimi Desteği konusunda belirtilen ihtiyaçlara paralel olarak müşteri firmalarda sürekli bir uzman bulundurarak ya da ihtiyaç oluştuğunda uzaktan ya da yerinde destek sağlayarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Lotus Ürünleri üzerinde çözümler geliştirilmesi temel çalışma alanlarımız arasındadır. Domino/Notes ortamı üzerinde kullanılmak üzere geliştirmiş olduğumuz pek çok hazır uygulama olduğu gibi bu konuda da müşteri ihtiyaçlarına paralel tasarım yapılabilmektedir. Geliştirmiş olduğumuz ve hazır olarak müşterilerimizin kullanımına sunmakta olduğumuz bu uygulamalar ile ilgili detaylı bilgilere sitemizin Ürünler başlıklı bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu kapsamda geliştirilmiş olan ürünler içerisinde Lotus Notes Client ortamında kullanılmak üzere geliştirilmiş olan bazı çözümlerin yanında, günümüzde işletmelerin çalışma ortamlarında kesin bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkan İş Süreci Yönetimi amaçlı geliştirilmiş olan E-DAYS adlı WEB uygulamamız yer almaktadır. Bu uygulamamızın alt yapısında Lotus Workflow, iş akışını sağlayan engine olarak kullanılmaktadır.

Lotus temelli ürünlerin hemen hepsinde destek vermekte olduğumuzdan, bu konu faaliyetlerimiz arasında en belirgin olanlar arasında yer almaktadır.

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetler Ürünler İnsan Kaynakları İletişim