Hizmetler
 Web Sitesi Tasarımı
 Web Uygulama Geliştirme
 Analiz & Uygulama Geliştirme
 Lotus Notes / Domino Destek
 Network Destek
 Wap Sitesi Tasarımı
Web Sitesi Tasarımı  

Gelişmekte olan teknoloji ve buna bağlı olarak tüm sektörlerde artık coğrafi sınırları aşan pazar araştırma sürecine girilmiş olması nedeniyle artık her şirket ve ürünün İnternet ortamından bulunur olması bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu gelişmeye paralel olarak hizmetlerimiz kapsamına almış olduğumuz Web sitesi hazırlanması ve yönetimi konusunda profesyonel anlamda destek sağlanmaktadır. Internet ortamında şirketinize ait Web sitesinin tasarımının yapılması, Domain Adı tescil işlemlerinin takibi, Arama Motorlarına kayıt yapılması ve buna bağlı her türlü hizmetin gerçekleştirilmesi bu hizmet kapsamında gerçekleştirilmektedir. Belirtilen işlemler için temas kurulması gereken diğer firma ve kuruluşlarla koordinasyon da bu kapsamda sizin adınıza sağlanmaktadır. Şirketinizin tanıtımının yanında ürünlerinize özel ek siteler da hazırlanabilmektedir.

Ayrıca İnternet ortamında yayınlanmakta olan sitenizin düzenli güncelleme gerektirmesi halinde de sitenin tüm yönetimini üstelenerek gerekli her türlü desteğin düzenli olarak sağlanması mümkündür.

Bu konudaki çalışmalarımızda talep edildiği takdirde her türlü grafik tasarımı ve animasyonun üretilmesi de tarafımızdan sağlanabilmektedir. Böylelikle tanıtmak istediğiniz şirketiniz ya da ürünleriniz ile ilgili tarafınızdan sağlanacak bilgi ve kaynakların ötesinde bizim tarafımızdan da destekleyici öğeler oluşturulabilmektedir

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetler Ürünler İnsan Kaynakları İletişim